top of page
IMG_9693_edited.jpg

Działalność społeczna

Zaangażowanie spoÅ‚eczne jest naturalnym i ważnym elementem mojego życia oraz badaÅ„ socjologicznych, czy Gender Studies. DziaÅ‚alność spoÅ‚eczna przyczynia siÄ™ do rozpowszechniania wiedzy         w spoÅ‚ecznoÅ›ci i do inicjowania zmian.

Moje doÅ›wiadczenie obejmuje ponad 8 letniÄ… wspóÅ‚pracÄ™ ze stowarzyszeniami, fundacjami, jak i innymi podmiotami, wraz z którymi realizowaÅ‚am badania, wdrażaÅ‚am procesy, czy obejmowaÅ‚am funkcje zarzÄ…dcze, jako koordynatorka realizowanych projektów. 

O części z realizowanych projektów przeczytasz niżej.

JeÅ›li chcesz przeczytać o zrealizowanych projektach badawczych przejdź do sekcji „CV," a jeÅ›li o bieżących badaniach: do sekcji „Badania"

2023-2024, konsultacja metodologii i narzÄ™dzi badawczych w badaniach na temat zdrowia psychicznego osób pracujÄ…cych w zawodach medycznych w Polsce.

Stowarzyszenie Naukowe Collegium Invisibile

Od 2019 - obecnie, CzÅ‚onkini zarzÄ…du od 25.09.’23, prowadzÄ…ca podcast naukowy (Nie)widzialne, uczestniczka tutoriali naukowych, mentorka w programie Pierwszy Tutor oraz Project Fleck; koordynatorka zespoÅ‚u PR.

Fundacja Urban Memory i MPiZ

2021-2023: projekt badawczy „Miejsca PamiÄ™ci i Zapominania", w tym: opracowanie procedury przeprowadzania wywiadów wÅ›ród lokalnej spoÅ‚ecznoÅ›ci, prowadzenie badaÅ„, przygotowanie szkoleÅ„ metodologicznych, analiza danych, kontakt z partnerami i instytucjami. 

GETTO. Częstochowskie dziedzictwo

Od 2016 - obecnie, koordynatorka projektu spoÅ‚eczno-historycznego. 

2013, koordynatorka i inicjatorka Festiwalu o sztuce i kulturze. 

Wiktoria Morawska

Instytut Filozofii i Socjologii 

Polskiej Akademii Nauk w Warszawie (Polska), GSSR 

Email: wiktoria.morawskapp@gmail.com

  • Academia.edu
  • Research Gate
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page